צור קשר

חייגו עכשיו
052-3028391

תמלול הקלטות ושיחות אצל מומחי TTT

תמלול שיחות והקלטות מקצועי ומדויק הנו בעל חשיבות מכרעת כאשר אנו נדרשים לבצע תמלול לצורך משפטי. אם עלינו להגיש תמלול כראיה לבית המשפט לשם חיזוק או הפרכת טענת תביעה או הגנה, לראיה זו ככל הנראה יהיה משקל מרכזי וחשוב.
לכן, על התמלול להיות מבוצע בדיוק מרבי, כתוב מילה במילה. מכאן, שמומלץ לבצע תמלול רק אצל חברת תמלול מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בתחום.
אצלנו ב-TTT, אנו מתחייבים לדיוק ברמה הגבוהה ביותר בתמלול ההקלטה שלכם!

למה חשוב לבצע תמלול שיחות מדויק?

על כל תמלול לבית משפט מקובץ שמע שאנו מבצעים, אנו מצרפים חוות דעת לבית משפט, כפי שדורש החוק לצורך השימוש בתמליל כראיה קבילה בבית המשפט. על מנת שבית משפט יקבל תמלול הקלטה כחוקי, לפחות אחד מן הצדדים המשתתפים בשיחה חייב להיות מודע להקלטתה.
כמו כן, על תמלול ההקלטה להיעשות על ידי בעל מקצוע מורשה אשר לא ביצע עריכה כגון השמטת חלקים או הוספת חלקים להקלטה. על גבי התמליל חשוב לציין את:

  • שמות הדוברים
  • תאריך ההקלטה
  • שעת ההקלטה
  • האמצעי שבו בוצעה ההקלטה

יתרה מזאת, הן על השורות והן על עמודי התמליל להיות ממוספרים וכאשר ישנו קטע מוקלט שאינו ברור, על המתמלל חלה האחריות לציין זאת. על פי החוק, חל איסור מוחלט להשלים חלקים שאינם ברורים בתמלול כראות עיניו של המתמלל.
קיימת חשיבות רבה לדיוק ולמקצועיות של התמלול שלכם. במידה ובוצעה אפילו הטעות הקטנה ביותר בתמלול, היא עלולה להוביל לפסילתו כראיה. לכן, מומלץ לא להתפשר ולבחור בחברת תמלול מקצועית ואמינה.

חשוב לציין כי כדי ליצור תמליל מדויק, יש צורך שאיכות ההקלטה תהיה סבירה וללא רעשי רקע.

תמלול שיחות והקלטות במחיר משתלם!

את המחיר אנו קובעים על פי שילוב של מספר גורמים:

  • איכות ההקלטה
  • מספר הדוברים בהקלטה
  • רציפות ההקלטה

TTT מתחייבת לשירות מקצועי ואיכותי, לתמלול מדויק, לשירות מצוין ולמחירים משתלמים! אנו מציעים גם שירות תמלול ראיונות. את השירות ניתן להזמין גם מהיום למחר. אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון: 052-3028391 או באתר.

transcription
ניתן לקבל שירות מהיום למחר, 24/7.

תמלול הקלטות ושיחות אצל מומחי TTT

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il