צור קשר

חייגו עכשיו
052-3028391

מישהו מאזין לך – האם ניתן להקליט שיחה?

אין ספק כי הקלטה של שיחה, מבלי שהמוקלט מודע לכך, יכולה לפגוע בצורה משמעותית בפרטיות של האדם, ולכן ישנם חוקים המגבילים את האפשרות לבצע הקלטה של שיחות, ויכולים להוביל אדם אשר מבצע הקלטות שלא על פי החוק לתביעות פליליות קשות. על פי חוק הגנת הפרטיות, רק אדם אשר הינו צד בשיחה, רשאי להקליט אותה.

כל הקלטה אחרת, ללא ידיעתו של הצד המוקלט, וללא צו מבית משפט, איננה חוקית בשום מצב. לכן, כיום רוב האנשים יכולים להיות רגועים ובטוחים כי אדם זר לא יכול להקליט את השיחה שלהם או להאזין לה מבלי שידעו מכך, אלא אם כן הם נתונים בעיצומה של חקירה פלילית או חקירה דומה ויש סיכוי שבית המשפט אישר לחוקרים צו לביצוע ההקלטה.

תמלול של השיחה המוקלטת

במידה ומציגים הקלטה של שיחה בבית משפט, יש להציג אותה בצירוף תמלול של אותה הקלטה, ויחד עם אותו תמלול, יש להגיש חוות דעת חתומה של בעל מקצוע אשר מאשר כי השיחה תומללה בצורה מדויקת והתמלול מייצג את האמור בשיחה באופן נכון. לכן, אם אתם מבצעים הקלטת שיחה, כדאי לכם להיעזר בשירות של חברות המתעסקות בתמלול ויכולות לבצע תמלול מדויק של השיחה, כולל חוות הדעת החתומה לה אתם זקוקים בכדי להציג את ההקלדה בבית המשפט.

בחירה נכונה של מתמלל

בכדי להיות בטוחים שאותה הקלטת שיחה שאתם מציגים בבית המשפט תתומלל בצורה נכונה ומדויקת לחלוטין, עליכם לבחור בחברה אחת מבין כל אותן חברות המתעסקות בתמלול שאתם בטוחים שהיא החברה המקצועית ביותר והטובה ביותר עבורכם. לשם כך, עליכם לבחון באופן אישי את המתמלל אשר יעבוד על הפרויקט שלכם. בחינה של אותו מתמלל תאפשר לכם להבין האם אכן מדובר באדם מקצועי, אדם אשר יקפיד על עבודה נכונה ומדויקת, אדם אשר ישמור על סודיות ולא יחשוף את המידע אליו נחשף בעת תמלול ההקלטה, ואדם שאתם מרגישים בנוח לעבוד עמו. לכן חשוב מאוד לבחור בחברה שמאפשרת לכם להיפגש עם המתמלל ולקבל את כל המידע עליו לפני הזמנת שירות התמלול. חברת תמלול מקצועית תבצע לכם תמלול משפטי ברמה הגבוהה ביותר ותספק לכם את כל האישורים הנדרשים לבית המשפט.

מה חשוב לבצע לפני שמקליטים שיחה?

לפני שאתם מקליטים שיחה, בין אם זה לצורך אישי, ובין אם זה עבור עניין משפטי, התייעצו עם עורך דין בכדי לבחון את החוקיות של ביצוע ההקלטה ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי להיות בטוחים שלא תסתבכו בגלל זה מאוחר יותר.

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il