צור קשר

חייגו עכשיו
052-3028391

טיפים חשובים לבחירת חברת תמלול

פעמים רבות נדרש מאיתנו להשתמש בשירותים של חברת תמלול. בין אם המדובר הוא בצורך לתמלל הרצאה או ראיון, דיון בבית המשפט או כל דבר אחר, אנחנו מצפים לחברה מקצועית ואמינה. כדי להגדיל את הסיכויים לכך, עלינו להכניס לשיקולי הבחירה של החברה מספר פרמטרים עיקריים, אותם נסקור עבורכם במאמר הנוכחי.

סל השירותים של החברה

הדבר הראשון שכדאי לתת עליו את הדעת הוא השירותים הספציפיים שמספקת החברה. עולם התמלול הוא רחב, וכולל נגזרות שונות. יש לראות מה בדיוק החברה מתמללת, כאשר יש חברות שעובדות בעיקר עם חומרים מוקלטים, למשל, ולעומתן כאלו שמספקות שירותי תמלול בזמן אמת (שירותי קלדנות, למעשה). חלק מהחברות יפעלו בכמה חזיתות, בעוד אחרות יתמקצעו בתחום ספציפי זה או אחר.

השירותים הנלווים שמספקת חברת התמלול גם הם משמעותיים. מומלץ לבחור בחברה שמספקת כמה שיותר שירותים משלימים, למשל שירותי הקלדנות שהוזכרו מעלה או תרגום משפות או לשפות שונות. כשמרכזים את העבודות ומפקידים אותם בידי חברה אחת מקלים את התהליך, ולא פעם גם חוסכים זמן או כסף.

חשיבותה של הסמכה

חשוב לראות באילו חזיתות פועלת החברה, ובעיקר – אילו הסמכות יש לה. על רקע העובדה ששירותי תמלול נדרשים פעמים רבות בבתי המשפט, חשוב לוודא כי החברה מחזיקה הסמכה מבית המשפט, כך שחוות הדעת שהיא מספקת בתחום תוכל להתקבל על ידי הגורמים המשפטיים הרלוונטיים. ההסמכה למעשה תבטיח מבחינת בתי המשפט שהתמלולים שהחברה מספקת הם אותנטיים ונאמנים למקור, דרישה מרכזית ללא כל ספק.

המוניטין כן קובע

חברת התמלול בה בוחרים חייבת להיות מקצועית, בכך אין ספק, כשבדרך כלל, ניסיון רב שנים יגדיל את הסיכויים לכך. חברות שפועלות כמה שיותר שנים בתחום התמלול, או אפילו מתמחות בתחום התמלול הספציפי, יכולות וצריכות לקבל עדיפות בלא מעט מקרים. אף על פי שכל מקרה נשקל לגופו, פעמים רבות מגלים שהשירות אותו מספקות חברות שעונות על התנאי הזה הוא פשוט מקצועי יותר. הוא גם יאפשר שקט נפשי של ממש ללקוחות, שיודעים שהם נמצאים בידיים טובות.

לכן, כשבוחרים חברה מומלץ לנסות לאתר כמה שיותר חוות דעת אודותיה. את חוות הדעת ניתן למצוא באינטרנט, אך גם בפנייה ישירה ללקוחות. אתם בהחלט יכולים לבקש מהחברה להפנות אתכם ללקוחות קודמים שלה, ורצוי שיהיו אלה לקוחות שנדרשו לשירותים דומים לאלה שאתם זקוקים להם. הקפדה על כל אלה תגדיל את הסיכויים שהתמלול שתקבלו, בסופו של יום, יהיה מהיר, מדויק ונאמן למקור.

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il

לקבלת הצעת מחיר מלאו טופס זה או צרו קשר 052-3028391 , Contact@t-t-t.co.il